Belediye Başkanı Şadi Özdemir'den gençlere “Yanınızdayız” mesajı – GÜNDEM

Bursa Uludağ Üniversitesi öğrenci topluluklarını makamında kabul eden Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, gençlerin sorunlarını ve beklentilerini dinledi. Öncelikleri arasında gençlerin ve kadınların bulunduğunu vurgulayan Özdemir, “Her zaman gençlerin yanında olacağız.”

Bursa Uludağ Üniversitesi öğrenci topluluklarını temsil eden öğrenciler, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'i Halk Evi'ndeki makamında ziyaret etti. Öğrenciler bu ilk toplantıda karşılaştıkları sorunları ve hayata geçirmek istedikleri projeleri Başkan Özdemir ile paylaştılar. Gençlik Haftası kapsamında düzenleyecekleri festival hakkında bilgi veren gençler, desteklerinden dolayı Başkan Özdemir'e teşekkür etti.
Camia adına konuşan Burhan Kurtulmuş Aytoslu, şunları söyledi: “Üniversitede 10 yıldır festival yapılmıyor. Başvurunuz sırasında şunu sormuştunuz: 'Böyle bir etkinlik düzenlersek bize destek olur musunuz?' Biz sorduk, siz de olumlu yanıt verdiniz. Siz kazandınız ve şimdi yine buradayız ve destek istiyoruz. Bu bizim festivallerimiz için bir eşik olacak” dedi.

Üniversite öğrenci gruplarının düzenlediği festivale destek vereceğini açıklayan Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, tutumlarının seçimlerden önce beyan ettikleri tutum olduğunu yineledi. Gençlerin ve kadınların öncelikleri arasında yer aldığını vurgulayan Başkan Özdemir, şöyle konuştu: “Gençlere her zaman elimizden geldiğince destek olacağız. Nilüfer Belediyesi ile Bursa Uludağ Üniversitesi'nin birlikte çalışması gerekiyor” dedi.
Öğrencilerin sosyal hayata ilişkin sorunlarını dinleyen Başkan Özdemir, gıda ihtiyaçlarını nasıl karşıladıklarını sordu. Hayat pahalılığının farkında olduklarını ve öğrencilerin en büyük sorunlarından birinin yemek olduğunu belirten Şadi Özdemir, herkesin sağlıklı ve ucuz yemek yiyebileceği restoranlarla ilgili projesini de öğrencilere anlattı. Başkan Özdemir, restoran projesini hızla hayata geçirmek istediklerini sözlerine ekledi. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir