Düzce ve Bolu'da tatil trafiği başladı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Tatilini memleketinde geçirmek isteyen sürücüler yollara çıkmaya başladı. Sürücüler gidecekleri yere doğru ilerlerken, özellikle otoyolun Ankara istikametindeki Bolu Dağı Tüneli, Abant Kavşağı ve Köroğlu Otoparkı kesimlerinde akışkan yoğunluğu yaşanıyor.

Güzergahta çalışma yapan trafik, jandarma ve karayolları ekipleri ulaşımda herhangi bir aksama yaşanmaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Cemalettin Saraç, AA muhabirine, bayram için gerekli tedbirlerin önceden alındığını söyledi.

Hafta sonu beklenen yoğunluğun bu saatlerde oluşmaya başladığını belirten Saraç, şöyle konuştu: “Akşam saatlerinde bölgede trafik yoğunlaşmaya başladı. Bölge trafik ekipleri olarak 12 ekiple gözle görülür bir şekilde güzergahta görev başındaydık, umarım öyle olur.” sorunsuz bir tatil olacak.” dedi.

Alınan tedbirlerle herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirten Saraç, şöyle konuştu: “Yolda yavaş da olsa akış devam ediyor. Küçük hasarlı kazalar oluyor. Bu nedenle trafik yavaşlıyor. Biz bunlara da müdahale ediyoruz. Devam ediyoruz. Bölgedeki 55 kilometrelik karayolu üzerinde 48 kilometrelik D-100 geçişinde 12 ekip olarak görev yapıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir