Hayatta kalan şampiyon belli oldu! Survivor All Star şampiyonu kim oldu? – TV rehberindeki en son haberler

Bugün binlerce izleyici önünde ve canlı olarak Survivor All Star 2024 sezonunun şampiyonu açıklandı. Yarışmacılar tüm sezon boyunca bu son anın hayalini kurmuştu. Bu akşam hayallerini gerçekleştirmek isteyen 4 kişi canlı olarak yarıştı. İstanbul'da canlı yayını ekrana kilitleyen binlerce izleyici, kimin şampiyon olacağını büyük bir heyecanla merak etti. Sonunda kazanan Survivor All Star 2024'ün şampiyonu oldu. Hayatta kalan şampiyon belli oldu! Survivor All Star şampiyonu kim oldu? İşte detaylar…

Survivor All Star 2024 finalistleri Batuhan Karacakaya, Ögeday Girişken, Nefise Karatay ve Seda Ocak oldu. Binlerce kişinin desteğiyle canlı olarak mücadele eden bu dört oyuncudan biri şampiyonluk kupasını kazandı. Rakiplerin performanslarına göre yapılan maçlarda Ogeday ile Seda ile Batuhan ile Nefise karşı karşıya geldi. İlk turda Ogeday, Seda'yı 6-1'lik skorla eleyerek finale yükseldi. Aynı şekilde Nefise de Batuhan'ı 6-1'lik skorla mağlup ederek finale yükseldi.

Böylece finalde Ögeday ile Nefise şampiyonluk için karşı karşıya geldi. Her iki yarışmacının da geçen sezonun şampiyonu olması nedeniyle bu maç, “şampiyonların düellosu” olarak büyük heyecana sahne oldu. Nefes kesen mücadelenin ardından 2024 Survivor All Star şampiyonu belli oldu. Sezon boyunca kararlılıkları ve performanslarıyla dikkat çeken bu iki ismin arasındaki rekabet kamuoyu tarafından büyük ilgiyle takip edildi ve kazanan kişi Survivor All Star 2024 şampiyonu olarak tarihe geçti.

HAYATTA KALAN ŞAMPİYON KİM OLDU?

Survivor All Star 2024 finalinde Nefise ile karşılaşan Ögeday, karşılaşmayı 6-2'lik skorla kazandı. 2024 Survivor All Star şampiyonu Ogeday Girişken oldu. Kupa Ögeday'a gitti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir