Santiment son dönemin trend altcoinlerini sıraladı

Santiment'in verilerinize Rapora göre Wormhole birlikte çalışabilirlik projesi, Ethena Labs sentetik dolar protokolü ve Waves protokolüyle bağlantılı altcoinler şu anda sosyal medyada en çok trend olan kripto paralar arasında yer alıyor.

Wormhole'un W (W) madeni parası ve Ethena Labs'ın yönetişim tokeni (ENA) yakın zamanda multi-milyon dolarlık lansmanlara uğrarken, Waves (WAVES) madeni parası, Binance'te potansiyel olarak listeden çıkarılmak üzere işaretlendikten sonra yatırımcıların dikkatini çekti.

Kaynak: Kutsal

Çok zincirli birlikte çalışabilirlik projesi Wormhole, 3 Mart'ta 670 milyon tokenin yaklaşık 400.000 uygun cüzdana dağıtıldığı bir etkinlik düzenledi.

Şubat ayında Wormhole, olayı “Wormhole'u merkezi olmayan, izinsiz bir geleceğe doğru ilerletmede kritik bir adım” olarak tanımladı.

Ancak W tokeni, CoinGecko'nun 3 Nisan'da fiyatını takip etmeye başlamasından bu yana %27,5 düşerek 1,20 dolara geriledi.

Raporlar ayrıca Solucan Deliği ekibinin Şubat 2022'de protokolden 321 milyon dolar çalan istismarcının adresini kısa süreliğine hariç tutmayı unuttuğunu da ortaya çıkardı.

Kaynak: planlanmış

ENA, 450 milyon dolarlık devasa bir artışı da içeren tokenin 2 Nisan'daki lansmanının ardından da büyük ilgi görüyor.

En büyük alıcı, o sırada 1,96 milyon dolar değerinde 3,3 milyon ENA tokenı aldı.

ENA o zamandan beri 1 dolar seviyesini aştı, bu da sahibinin ENA çantasının değerinin artık 3,4 milyon doların üzerinde olacağı anlamına geliyor.

ENA, piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Binance, Bybit, KuCoin, HTX, MEXC ve BitMart dahil olmak üzere en büyük kripto para borsalarından bazılarında listelendi.

Ethena, geleneksel bankacılık sistemine bağlı olmayan, para için kripto para birimine özgü bir çözüm sağlayacak, Ethereum üzerine kurulu sentetik bir dolar protokolüdür.

Platformun geçen ay sentetik doları USDe üzerinden yıllık %67 getiri sunmaya başlamasıyla kaşlar kalktı.

İle ilgili: Memecoin çılgınlığı Bitcoin yarılanma döngüsünü bozuyor

Bu arada Waves Protokolünün WAVE tokeni yatırımcıların dikkatini çekti ve 2 Nisan'dan bu yana %32,5 düşüşle 2,88 dolara geriledi.

Santiment'in “Yapay Zeka Özeti”, WAVES'in Neutrino (XTN) hazine fonlarını, protokolün Neutrino rezervlerinden WAVES kullanarak token satın alacağı WavesIndex havuzuna yatırma teklifi nedeniyle trendde olduğunu öne sürüyor.

Ancak WAVES, Binance'in izleme etiketi listesine de eklendi; bu, artık standartları karşılamayabileceği ve herhangi bir zamanda listeden kaldırılabileceği anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir