Vincenzo Montella'nın Ümit Milli Futbol Takımı ziyareti! – En güncel spor haberleri

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella, yarın İstanbul'da İskoçya ile oynayacağı özel maç nedeniyle hazırlıklarını sürdüren Ümit Milli Futbol Takımı'nın, milli takımların saha ve antrenman tesislerinde yaptığı antrenmanları ziyaret etti. TFF Hasan Doğan.

Antrenmana TFF milli takımlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hamit Altıntop ve A milli teknik ekibinden yardımcılarıyla gelen İtalyan teknik adam, milli futbol takımının teknik direktörü Ümit Levent Sürme ile bir süre görüştü, ardından da bir süre görüştü. oyunculara kısa bir konuşma yaptı.

A Milli Futbol Takımı ile Ümit Milli Futbol Takımı arasındaki bağın önemine vurgu yapan Vincenzo Montella, yakın zamanda her iki takımın da İtalya ve Polonya'da ortak antrenman kampı gerçekleştireceğini ve karşılıklı iki antrenman maçı yapacağının altını çizdi.

Montella, konuşmasında “Levent Hoca ile sürekli istişarede bulunuyoruz ve sizi sürekli takip ediyoruz. Artık milli takım öncesi son noktadasınız. Bu fırsatın farkında olun. Milli takıma yükselmeniz sizin çalışkanlığınıza ve antrenörlerinizi dinlemenize bağlıdır. Toplantı öncesi İtalya'ya yeni gelmiş olan bizler için size teşekkür etmek istiyorum ve İskoçya'ya karşı onlara başarılar diliyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir