Bünyamin Çiftçi oyunu kullandı – GÜNDEM

AK Çayırova Cumhur İttifakı partisinin belediye başkan adayı Bünyamin Çiftçi, Yenimahalle ilkokulunda sandık başına giderek oyunu kullandı.

31 Mart'taki yerel seçim heyecanı ülke genelinde olduğu gibi Çayırova'da da yaşanıyor. AK Cumhur İttifakı Partisi'nin Çayırova Belediye Başkan Adayı ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Yenimahalle ilkokulunda okudu, vatandaşlık görevini yerine getirdi ve oyunu kullandı. Yenimahalle İlköğretim Okulu 1294 numaralı sandıkta oyunu kullanan Çiftçi, okulun sandık görevlilerini de ziyaret ederek başarılar diledi. Oylama sırasında bir açıklama yapan Çiftçi, “Bugün yerel seçimlerde Çayırova olarak birlikte oy kullanıyoruz. Kullandığımız oylardan Allah razı olsun. Tüm il, ilçe, belde ve illerimize hayırlı uğurlu olsun.”

OKULLARI TEK TEK ZİYARET ETTİ

Öte yandan Çayırova Belediye Başkanı ve adayı Bünyamin Çiftçi ise ilçedeki okulları tek tek gezerek, seçimler için yoğun çaba gösteren seçim kurullarını selamladı. Oy vermek için sandık başına giden vatandaşlarla da sohbet eden çiftçi, tüm Çayırova halkını oy kullanmaya çağırdı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir