Kripto para borsaları bu boğa koşusunda ne bekliyor? BingX'le röportaj.

Kripto para borsaları, geleneksel finans kanıtlanmış dinamikler Dijital varlık inovasyon alanı arasındaki boşluğu doldurarak kripto para biriminin benimsenmesinde ve ekosistemin genişletilmesinde önemli bir rol oynar.

Yeni ve deneyimli yatırımcıları ağırlamak için tasarlanmış küresel kripto para borsası BingXKripto para birimine yeni başlayanlara yönelik araçlar ve ürünler sunar, böylece risk toleransları dahilinde güvenli bir şekilde ticaret yapmayı öğrenebilirler. Platform, büyük bir kopya ticaret topluluğuna ev sahipliği yapan sosyal ticaret işlevselliğiyle tanınıyor.

BingX Genel Ürün Müdürü (CPO) Vivien Lin,BingX'in herkese uygun bir yatırım ürünü var.dedi ve ekledi:

Yatırımdan spot ticarete ve aradaki her şeye kadar, yatırımcının kendini güçlü hissetmesini sağlayacak her seviyede ürünlerimiz var.

Vivien Lin, türevler, varlık yönetimi ve kullanıcı deneyimine odaklanan yenilikleri ve stratejileri aktif olarak yönlendirerek ürün ekibine liderlik ediyor. Yatırımlar, ürün yönetimi ve piyasa geliştirme konularında yaklaşık on yıllık bir deneyime sahip olan Lin, forex ve hisse senedi türevleri alanındaki uzmanlığını Morgan Stanley, BNP Paribas ve Deutsche Bank gibi saygın kuruluşlarda kilit roller üstlenerek geliştirdi.

Bu röportajda Lin, kripto ekosisteminin durumu ve BingX'in pazarın geleceğini şekillendirmek için nasıl çalıştığı hakkında derinlemesine bir bakış açısı sunuyor.

Cointelegraph: Kripto para biriminin daha geniş makroekonomik alandaki rolünü nasıl görüyorsunuz?

Vivien Lin: Devam eden küresel ekonomik belirsizlikler karşısında kripto para birimleri dijital işlemlerde zemin kazanıyor. ademi merkeziyetçilikşeffaflık ve yenilik potansiyeli sunan alternatif finansal araçlar olarak önem kazanmaktadır. Bunların daha geniş makroekonomik alana entegrasyonu çok yönlü olup, uluslararası işçi dövizleri ve yatırım çeşitlendirmesi gibi alanları etkilemektedir ve itibari para enflasyonuna karşı potansiyel bir dengeleyici ağırlık oluşturmaktadır.

Kripto para birimleri aynı zamanda sınır ötesi işlemleri ve para politikalarını yeniden şekillendirerek merkez bankalarının ve finansal kuruluşların para stratejilerini yeniden gözden geçirmesine neden olabilir. merkez bankası dijital para birimleri (CBDC'ler) soruşturmalara yol açar.

Ancak kripto para birimlerinin rolü, piyasadaki oynaklık, düzenleyici incelemeler ve yasa dışı kullanıma ilişkin endişeler gibi zorluklarla sınırlıdır. Gelişen düzenleyici çerçeve, kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesinin ve bunların finansal istikrar üzerindeki etkisinin belirlenmesinde çok önemli olacaktır.

Cointelegraph: Kripto para piyasası üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilecek hangi trendleri görüyorsunuz?

Vivien Lin: Gördüğümüz önemli bir trend, stabilcoinlerin küresel olarak benimsenmesidir. Benimseme oranı şu soruyu akla getiriyor: Stabil paralar kripto para biriminin katili olabilir mi? Stablecoin'ler sınır ötesi ödemeleri birleştirir ve maliyetli aracıları ortadan kaldırır.

Ayrıca kripto para birimi Spot Bitcoin ETF'si kurumsal ürün pazarının benzer birçok ürün için uygun olduğuna inanmaktadır. Uzun vadede, onaylanmalarından bu yana Bitcoin spot ETF'lerine günlük giriş ve çıkışlar dikkat çekici ve neredeyse her gün rekorlar kırılıyor.

Cointelegraph: BingX'in “Tüccarlara güç veriyorPlatformunuzun özelliklerinde ve hizmetlerinde “felsefe” nasıl kendini gösteriyor?

Vivien Lin: Altı yıldır BingX, deneyim düzeyleri ne olursa olsun her yatırımcının en başından itibaren güvenle kripto para birimi ticaret fırsatlarına kendilerini kaptırmalarına olanak tanıyan kapsayıcı bir ortam geliştirmeye kendini adamıştır. Sizi ilk sıraya koyma felsefemiz, aldığımız her karara rehberlik eder. Kullanıcılarımızın her zaman çabalarımızın merkezinde olmasını, her zaman bir adım önde olmalarını ve kripto para ticareti deneyimlerini sürekli olarak geliştirmelerini sağlıyoruz.

Ayrıca, 7/24 küresel desteğin yanı sıra kullanıcı varlıklarının %100 korunmasını sağlayan güvenilir ve emniyetli bir platform sağlamaya kararlı olmaktan da gurur duyuyoruz.

Kullanıcıların ticaret deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yeni özellikler ve stratejiler sunduğumuz için yenilik bizim için çok önemli olmaya devam ediyor. Son olarak, farklı beceri seviyelerindeki kullanıcılara hitap eden geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunarak çeşitliliği vurguluyoruz.

Cointelegraph: BingX, özellikle sosyal sorumluluğu iş modeline entegre etmeyi göz önünde bulundurarak, son derece rekabetçi kripto para borsası ortamının ilerisinde kalmak için nasıl yenilikler yapıyor?

Vivien Lin: Sosyal sorumluluğu her zaman ciddiye aldık. Güçlü ve sağlıklı bir küresel topluluğun BingX'in omurgası olduğunun bilincindeyiz. BingX 2018'de kuruldu ve yalnızca bir yıl sonra dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye adanmış ilk borsalardan biri olan BingX Charity'yi başlattık. BingX Yardım Vakfı, 2019'daki başlangıcından bu yana hayırseverlik faaliyetlerine aktif olarak katılmaktadır.

Balinaların ve yunusların korunması, Çocuklar için daha parlak bir gelecek gibi kuruluşlar arasındaki ortaklıklar ve birçok doğal afet yardım çabasına yapılan bağışlarla birlikte bu girişimler, borsamızın sosyal ve çevresel sorumluluğa devam eden bağlılığının altını çizen önemli bir adımı temsil ediyor.

Cointelegraph: BingX aynı zamanda çoklu sektör işbirlikleri ve sponsorluklarıyla da tanınıyor. Son dönemde imza attığınız önemli ortaklıklardan bazılarını anlatabilir misiniz?

Vivien Lin: BingX'in”Tüccarlara güç veriyorKampanyayla uyumlu ve kampanyayı güçlendiren değerli ortaklıklar geliştirmek, benzer düşüncelere sahip yatırımcılardan oluşan küresel topluluğumuzun büyümesi açısından kritik öneme sahip. Uzun yıllar devam edecek bir işbirliğinin başlangıcını işaret eden resmi kripto para birimi değişim ortağı ve forma sponsoru olarak Chelsea FC ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Aynı girişimden ilham alan BingX, UFC savaşçıları Junyong Park ve Da Woon Jung ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık, kripto para biriminin yaşayan alanlarıyla karma dövüş sanatları dünyasını birleştirmeyi amaçlıyor. Savaşçılar ve tüccarlar arasındaki ortak felsefe “en iyiHikayeni yaz” şeklinde tanımlanabilir.

Son olarak ünlü blockchain güvenlik şirketi CertiK ile olan ortaklığımızı vurgulamak isteriz. BingX ve CertiK arasındaki ortaklık, BingX platformunun güvenliğini ve güvenilirliğini artırmaya odaklanarak kullanıcılara daha güvenli ve daha güvenilir bir ticaret deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Bu, BingX'in CertiK tarafından oluşturulan ve BingX web sitesinde görüntülenen güvenlik puanlarını almasına olanak tanıyacaktır. Kullanıcılar bu verilere erişerek farklı blockchain ve Web3 projelerinin güvenlik durumuna ilişkin değerli bilgiler edinebilir ve bu da platformda işlem yaparken daha bilinçli kararlar almalarına olanak tanır.

Cointelegraph: BingX Yardım Fonu'na 10 milyon dolarlık bir taahhütle bugüne kadar hayırseverlik çabalarınızın temel sonuçları ve etkileri nelerdir?

Vivien Lin: BingX Charity, hayırsever bir kol olarak olumlu küresel etki yaratıyor. Otis Kasırgası'ndan sonra Meksika'da etkilenen topluluklara yardım etti. Ayrıca, yardım fonu, Türkiye'deki depremzedelerin acil ihtiyaçlarının karşılanması ve zor şartlarda temel malzemelerin ulaşım hizmetlerinin kolaylaştırılması amacıyla kullanıldı.

Çocuklar için parlak ufuklar” Vietnam'da yeni bir okul için fon sağlandı. Yerel ortaklarla birlikte çalışarak üç sınıf, modern tesisler ve güvenli bir oyun alanı sağladı. Balinaların ve yunusların korunması BingX Charity, ile ortaklık kurarak, bu deniz türlerinin uzun vadede hayatta kalmasını sağlamak için çalışarak küresel hayırseverliğe ve toplum refahına olan bağlılığını göstermiştir.

Cointelegraph: Çeşitli sponsorluklarınız ve hayırsever çalışmalarınızla BingX'in kripto para endüstrisindeki rolü ve toplum üzerindeki etkisine ilişkin uzun vadeli vizyonunuz nedir?

Vivien Lin: Bütün bunlar “Tüccarlara güç veriyor” hedefimize geri dönüyoruz. Kripto para birimlerinin birçok kullanım alanı olduğunun farkındayız. BingX, her yatırımcının kendi özel hedeflerine ulaşmak için platformumuzdan yararlanabileceği bir yerdir. Bankacılık sektöründen, bunu yapmayanlara kadar birçok etki yaratmaya çalışıyoruz. finansal özgürlüğü falan savunan bankaları var.

BingX'in uzun vadeli vizyonu sloganımıza dayanmaktadır “Tüccarlara güç veriyor“Kripto para birimlerinin dinamik dünyası ile ana akım toplum arasında güçlü bir bağlantı kurma misyonumuz doğrultusunda, Chelsea FC ve UFC dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung gibi önde gelen kuruluşlara sponsor olarak, dijital kaynakların görünürlüğünü ve kabulünü artırmayı hedefliyoruz. çeşitli demografik gruplar arasında kripto para birimlerinin daha geniş bir anlayış ve benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Bu ortaklıklar, kripto para birimlerinin yenilikçi ruhunu popüler kültür ve sporla bütünleştirerek küresel çapta yatırımcılar için erişilebilir, güvenilir ve kullanışlı bir platform yaratma konusundaki kararlılığımızı yansıtıyor.

Hayırsever çalışmalarımız ve topluluk girişimlerimiz aynı zamanda sosyal sorumluluğa olan bağlılığımızı ve kripto para dünyasının ötesinde yaratmak istediğimiz olumlu etkiyi de göstermektedir. BingX, kripto para biriminin ekonomik yapının temel bir parçası olduğu, finansal katılımı, yenilikçiliği ve büyümeyi teşvik ettiği bir gelecek öngörüyor. Çabalarımız aracılığıyla bireyleri ve toplulukları, gelişen dijital ekonomide başarılı olmak için gereken araç ve bilgilerle donatarak güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

BingX Hakkında daha fazla öğren.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir