Türk saatçi Saat&Saat 30 yaşına girdi! – İş dünyasından son dakika haberleri

Saatin bir aksesuardan daha fazlası olduğunu biliyoruz. Her şeyden önce zamana değer katar. Sadece hava durumu değil; Aynı zamanda bize, zevkimizi ve özenimizi de gösterir. Bunların dışında saat kullanımında kültürün ve toplumun yansıması da bulunmaktadır. Saat&Saat'in 30. yılına özel hazırlanan reklam filmi, zaman ve saat algısını mizahi bir dille ele alıyor.

Can Pehlivanlı, Serkan Keskin'in seslendirmesiyle hayat bulan reklam filmi aRthuR'un yönetmenliğini üstleniyor. Film, hepimizin bildiği sahnelemeyi ustalıkla yansıtıyor, saate bakış açımızı gösteriyor ve izleyiciye kendi hayatından kesitler sunuyor. Reklam, zamanı nasıl yönettiğimizi, zaman anlayışımızın ne kadar esnek ve benzersiz olduğunu yaratıcı bir şekilde anlatıyor.

Herkesin kendinden bir parça bulabildiği, bizi biz yapan zaman anlayışımızı anlatan, hayattan anların beyazperdeye yansıtıldığı reklam filminin sonunda marka 30. yılını kutluyor.

Saat&Saat, ülkemizi iyi tanıdığını, onu yansıttığını, toplumumuzla özdeşleştiğini ve “Türkiye'nin Saatçisi” olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir