Abdullah Özdemir Bağcılar Belediye Başkanı seçildi – GÜNDEM

Bağcılar'da 31 Mart yerel seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre, oyların yüzde 55,42'sini alan mevcut belediye başkanı Abdullah Özdemir, Bağcılar belediye başkanı seçildi.
2024 yerel yönetim seçimlerinde Bağcılar'da kurulan 1483 sandıkta 399 bin 856 oy kullanıldı. AK Parti'nin Bağcılar belediye başkan adayı olan mevcut belediye başkanı Abdullah Özdemir bu oyların yüzde 55,42'sini aldı. Resmi olmayan verilere göre seçimin galibi Abdullah Özdemir oldu.
Tüm Bağcılarlı hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyorum.
Ülkemizin önemli bir yerel seçim sınavından geçtiğini belirten Özdemir, şöyle konuştu: “Bağcılar'da gördüğümüz kadarıyla toplumun her kesiminden önemli bir destek aldık elhamdülillah ve resmi olmayan sonuçlardan sonra yeniden Bağcılar belediye başkanı seçildik. Bize bu güveni aşılayan ve yeniden Bağcılar belediye başkanı seçilmemize vesile olan tüm Bağcılarlı hemşerilerimize özellikle şükranlarımı sunuyorum.Bugünden itibaren tüm Bağcılarlı hemşehrilerimizin belediye başkanı olarak temsil etmeyi umuyoruz. Toplumumuzun her kesimine en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Ekibimizle birlikte gece gündüz demeden Bağcılar'a hizmet etmeye devam edeceğiz. “Tüm Bağcılarlı hemşerilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi. Kaynak : ( guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir